Witamy w Klinice ortopedycznej - Wasz Ortopeda

Zadzwoń 575 119 007

Poszukiwany lekarz ortopeda – po lub w trakcie specjalizacji

Zarudnimy lekarza ortopedę

W związku z dynamicznym rozwojem naszej placówki Wasz Ortopeda, poszukujemy lekarza ortopedy, który chciałby nawiązać z nami współpracę. Zależy nam na tym, by była to osoba otwarta na innowacje w ortopedii oraz na rozwiązania podparte badaniami klinicznymi lecz alternatywne do tradycyjnie czy rutynowo stosowanych w naszym kraju. Powinna to być osoba chętna do nauki i ciągłego samodoskonalenia. Chętnie podejmiemy współpracę z lekarzem po specjalizacji jak również w trakcie, w końcowym jej etapie.

Jako że atmosfera w naszej placówce jest bardzo miła i relacje między pracownikami oraz pacjentami są życzliwe i przyjazne, osoba z którą podejmiemy współpracę również powinna być uprzejma wobec współpracowników i pacjentów i traktować wszystkich z szacunkiem, a co za tym idzie powinna punktualnie rozpoczynać wizyty i poświęcać pacjentowi odpowiednią ilość czasu oraz wyczerpująco udzielać informacji dotyczących problemów poruszanych podczas konsultacji. W naszej placówce na każdą wizytę przewidujemy pół godziny.

Proporcjonalnie do zaangażowania lekarza zapewniamy wsparcie w rozwoju zawodowym, takie jak organizacja szkoleń oraz pracę ze skutecznymi, przebadanymi klinicznie terapiami.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres mailowy info@waszortopeda.pl. Adres siedziby znajduje się w zakładce kontakt.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj wizytę

Skorzystaj z formularza

Zadzwoń 575 119 007